Pramonė – sparčiausiai augantis Lietuvos ūkio sektorius. Būtent pramonė sudaro didžiausią šalies BVP (Bendrojo Vidaus Produkto) dalį, o statistiniais duomenimis, mūsų šalyje daugiausiai gyventojų būtent ir dirba šiame ūkio sektoriuje. Pavyzdžiui, 2016 m. pramonėje dirbo 238 700 žmonių, arba 17,5 proc. visų užimtų šalies gyventojų, o štai prekyboje tuo pat metu dirbo 233 500, arba 17,2 proc. visų užimtųjų. Vis dėlto, pagal Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos 2017 metais atliktus darbo rinkos tyrimus, 70% Lietuvoje įsikūrusių vietinio ir užsienio kapitalo įmonių susiduria su technologinių darbuotojų trūkumu. Lietuvoje gamyba ir eksportas nuolat auga, tad norint užtikrinti, kad pramonės įmonės dirbtų sklandžiai ir nenutrūkstamai, būtina patenkinti kvalifikuotų technikų ir specialistų poreikį. Norėtumėte pradėti dirbti pramonės sektoriuje, tačiau jaučiate, kad stinga technininių žinių? Rinkitės TechAcademy pramonės industrijos mokymus, kuriuose išmoksite braižyti 2D ir 3D modelius, sužinosite, kokios kietosios medžiagos yra naudojamos bei apdirbamos gamyboje, susipažinsite su tam skirtais įrankiais, perprasite CNC staklių veikimo principą. Kitaip tariant, išmoksite sukurti produktą nuo brėžinio iki gamybosBe jau siūlomų metalo, medienos staklių operatoriaus mokymų pristatome ir naujus Advanced mokymus: SolidWorks lakštinio metalo ir rėminių konstrukcijų projektavimo kursus bei CAM 2D ir 3D CNC frezavimo programų kursus.

5 darbo dienas (20 val.) trunkantys ir 389 eurus kainuojantys SolidWorks lakštinio metalo ir rėminių konstrukcijų projektavimo kursai skirti tiems, kas jau yra naudojęsi SolidWorks ir žino pagrindines šios programos funkcijas. Kaip viskas vyks? Pirmąją mokymų dieną susipažinsite su pagrindinėmis SolidWorks Sheet of metal funkcijomis, mokysitės projektuoti lakštines detales, gilinsitės į lenkimo radiusus, kampus, suleidimus, suvirinimo linijas. Antrąją dieną tūrinių 3D modelius konvertuosite į lakštinę detalę, mokysitės redaguoti detalių išklotines ir sužinosite papildomas lakštinio metalo funkcijas. Trečioji diena skirta darbui su sudėtingais, kelių detalių lakštinio metalo projektais, ketvirtąją dieną numatytas suvirinimo modulis: naudodami standartinius metalo profilius projektuosite rėmines konstrukcijas, o penktąją dieną ruošite gamybos failus bei eksportuosite DWG ir DFW failus tam, kad būtų galima apdirbti lazerinį metalo lakštą.

3 darbo dienas (12 val.) trunkantys ir 289 eurus kainuojantys CAM 2D ir 3D CNC frezavimo programų ruošimo kursus turėtų rinktis specialistai, jau išmanantys pagrindines 3D modeliavimo ypatybes ir norintys išmokti naudotis šiuolaikinėmis CAM programomis. Suplanuotos 3 intensyvių mokymų dienos: pirmąją dieną susipažinsite su pagrindiniais CAM nustatymais, išmoksite parinkti koordinačių sistemas, frezavimo įrankius ir kursite įrankių biblioteką. Antrąją dieną mokysitės pagrindinių frezavimo operacijų, t.y., sužinosite, kaip frezuoti darbo paviršius, 2D kišenes, 2D kontūrą ar 3D, be to, išgirsite, kaip skirtingais būdais tvirtinamos detalės: spaustuvais, frezuojant spaustuvo lūpas ar tvirtinant elementus. Trečiąją ir paskutiniąją mokymų dieną gausite progą dirbti su konkrečiomis detalėmis, ruošite frezavimo programas ir generuosite G kodus.