Loading...

Plieno jungčių kampinių siūlių suvirinimas

MIG/MAG konstrukcija ir suvirinimas, suvirinamos medžiagos, plieno lakštų, vamzdžių suvirinimas, darbuotojų sauga. Lankinio gaminių, pusgaminių ir plieninių konstrukcijų suvirinimo lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) gamybos procesas pagal suvirinimo darbo brėžinius ir SPA. 

Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių suvirinimas

Lydomojo suvirinimo procesai, plieno lakštų sandūrinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu, tėjinių ir sandūrinių jungčių suvirinimas, siūlių kontrolė ir suvirintojų indėlis užtikrinant kokybę. Lankinio gaminių, pusgaminių ir plieninių konstrukcijų suvirinimo procesas pagal darbo brėžinius ir SPA. 

Registruotis į kursus

Suvirintojų kursai

Kursų tikslas –  parengti darbo rinkai pasiruošusį suvirintoją savarankiškam darbui, kuris gebėtų atlikti bendruosius suvirinimo darbus. Baigęs šią programą asmuo galės dirbti inžinerinės pramonės ir metalo apdirbimo gamyklose, atlikti suvirinimo darbus statybose, gaminti bei montuoti įvairias konstrukcijas, inžinerinius tinklus. Suteikiami ir Solidworks braižybos pagrindai. 

 • Trukmė: 200 val. (5 sav.)

 • Kaina: nuo 1700€, galimas UžT finansavimas

 • Kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 – 16:00

 • Vilniuje grupė nuo gegužės 20 d.

 • Kaune grupė nuo gegužės 20 d.

 • Klaipėdoje grupė nuo gegužės 20 d.

Registruotis

Daugiau nei 100 partnerinių įmonių, kuriose po TechAcademy kursų įsidarbina mūsų studentai, tarp kurių..

Kaip veikia suvirinimas?

Suvirinimas yra gana pavojingas, įgūdžių ir patirties reikalaujantis darbas. Tačiau juk niekas negimė mokėdamas šio amato subtilybių – jų yra išmokstama. Bene svarbiausia norint perprasti suvirinimo procesą – kritiškai įvertinti savo galimybes ir pasirinkti tinkamą įrangą. Kalbėdami apie įrangą, turime omenyje ją plačiąja prasme – ją turėtų sudaryti ne tik suvirinimo aparatas bei jo priedai, bet ir apsaugos priemonės. 

Kitos darbo biržos finansuojamos programos – CodeAcademy.lt

Susisiekite el. paštu  KONTAKTAI

  Skambinti

  DARBO VALANDOS

  Pirmadienis – Penktadienis 9:00 – 18:00
  Šeštadieniais
  Sekmadieniais  –