Patalpų nuoma 2019-04-11T08:42:28+00:00

Kompiuterių klasių nuoma stratregiškai patogioje vietoje.

Saulėtekio mokslo ir technologijų parke” nuomojamos erdvios kompiuterių klasės. Klasėse yra nuo 14 iki 18 stacionarių darbo vietų, kurios prijungtos į centrinį serverį, kuriame rasite tokias programas kaip: SolidWorks, Homag paketas bei programavimui skirtos aplikacijos. Esant specialiam poreikiui yra puikios galimybės instaliuoti ir naudoti kitas programines įrangas. Klasėse taip pat yra projektoriai, braižymo lentos ir sumontuotos modernios oro kondicionavimo sistemos.
Šalia klasių rasite virtuvėlę su visa reikalinga buitine technika kaip antai: virdulys, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas.
Pastate taip pat yra poilsio zona kurioje rasite žaidimų kambarį su pulo bei teniso stalais, plačiaekranį televizorių bei patogius sėdmaišius ir sofas Jūsų komfortui ir jaukiems bendraminčių susibūrimams.

Kavos pertraukėlėms, pirmame pastato aukšte rasite „Caffeine“, o kiek toliau paėjus ir patrauklias viešojo maitinimo įstaigas pietų pertraukoms, „IKI“ prekybos centrą.

>Kompiuterių klases pasiekti galima iš pagrindinių Vilniaus rajonų, patogus privažiavimas tiek viešuojų, tiek individualiu transportu.

Klasių nuomos kaina

1 valanda – nuo 25 eurų + PVM
1 diena – nuo 100e + PVM
1 Savaitė – nuo 400e + PVM
Ilgesnio intervalo projektams taikomos nuolaidos.

Kontaktai

info@techacademy.lt
+37067131734

#1

Erdvios klasės su galingais serveriais. Galimybė organizuoti įvairius mokymus pagal specialius poreikius. Pagalba ir techninis palaikymas nuomos metu.

#2

Modernus pastatas, kuriame įsikurę startuoliai bei sparčiai besivystančios įmonės. Puikios galimybės rasti bendraminčių ir potencialių verslo partnerių.

#3

Poilsio ir žaidimo zona, viešojo maitinimo įstaigos. Didelė parkavimo zona, puikus susisiekimas viešuoju transportu.