Kompiuterių klasių nuoma stratregiškai patogioje vietoje.

Vilniaus TechPark’e  nuomojamos erdvios kompiuterių klasės. Klasėse yra nuo 14 iki 18 stacionarių darbo vietų, kurios prijungtos į centrinį serverį, kuriame rasite tokias programas kaip: SolidWorks, Homag paketus bei programavimui skirtos aplikacijos. Esant specialiam poreikiui yra puikios galimybės instaliuoti ir naudoti kitas programines įrangas. Klasėse taip pat yra projektoriai, braižymo lentos ir sumontuotos modernios oro kondicionavimo sistemos.

Patalpos yra Lietuvos Silicio Slėniu vadinamame Vilniaus TechParke – gamtos ir istorinių pastatų apsuptyje. Šalia įsikūrusę įvairių industrijų startuoliai, veikia dvi kavinės. 

Pagal Jūsų įmonės poreikį, galime pasiūlyti 7 klases Vilniuje bei 2 Kaune. Patalpos yra pilnai pritaikytos mokymamų bei egzaminų organizavimams.

Už papildomą mokestį galime paskirti atsakingą asmenį, konfigūruoti Jūsų pageidaujamas programas ar padėti prižiūrėti organizuojamus mokymus.

Kompiuterių klases pasiekti galima iš pagrindinių Vilniaus rajonų, patogus privažiavimas tiek viešuojų, tiek individualiu transportu.

Klasių nuomos kaina

1 valanda – nuo 25 eurų + PVM
1 diena – nuo 100e + PVM
1 Savaitė – nuo 400e + PVM
Ilgesnio intervalo projektams taikomos nuolaidos.

Kontaktai

info@techacademy.lt
+37067131734

#1

Erdvios klasės su galingais serveriais. Galimybė organizuoti įvairius mokymus pagal specialius poreikius. Pagalba ir techninis palaikymas nuomos metu.

#2

Modernus pastatas, kuriame įsikurę startuoliai bei sparčiai besivystančios įmonės. Puikios galimybės rasti bendraminčių ir potencialių verslo partnerių.

#3

Poilsio ir žaidimo zona, viešojo maitinimo įstaigos. Didelė parkavimo zona, puikus susisiekimas viešuoju transportu.