CNC  medienos frezuotojo mokymai

Darbų sauga

 Saugumas – svarbiausia. Prieš  pradedant mokytis, studentai išklauso saugos ir sveikatos instrukcijos darbo vietoje bei gaisrinės saugos instruktavimą.

Lean metodologija

Lean sistemos tikslas – naudojant mažesnius išteklius sukurti didesnę vertę klientui ir didinti savo konkurencinį pranašumą. Lean esmę geriausiai nusako du pagrindiniai principai: nuolatinis tobulėjimas ir nereikalingų veiklų (nuostolių) šalinimas.

Modeliavimas

Susipažinimas su programinės įrangos WoodWop, skirtos medžio apdirbimo staklėms,  įrankiais, komandomis bei makro komandomis ir funkcijomis.

Praktika

Paskutinis etapas – praktika prie medžio apdirbimo staklių pramonės įmonėje.

Registruotis į kursus

Medienos staklių operatoriaus mokymai. Dieninė grupė

Intensyvūs kursai, vykstantys kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 16:00 yra skirti tiems, kurie jau po 4 savaičių nori dirbti gerai apmokamą darbą lyderiaujančiose medžio apdirbimo įmonėse. Kursuose mokomasi visko, ko reikia norint suprasti darbo pramonės industrijoje ypatybes: darbų saugos, susipažįstama su Lean metodologijos principais, kompiuteriniu modeliavimu naudojant WoodWop sistemą, o paskutinę savaitę studentai mokosi dirbti prie medžio apdirbimo staklių.

Programos kodas: 223001939

 • Trukmė: 160 val. (4 sav.)

 • Kursai gali būti remiami Užimtumo Tarnybos

 • Kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 – 16:00

 • Grupė renkama

Registruotis

Programos partneriai –  „Vilniaus Baldai“

Vilniaus Baldai

Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai“ – 600 profesionalių baldininkų, tęsiančių virš 130 metų sėkmingo augimo istoriją ir iš kartos į kartą užtikrinančių nuolatinį tobulėjimą bei kokybę. Naudodami inovatyvias technologijas, „Vilniaus baldai“ kuria natūralaus medžio, plataus spektro spalvų, 3D medžio struktūros imitacijos apdailą. Įmonė yra pasaulinės rinkos dalyviai – konkuruojame su Lenkijos, Vokietijos, Portugalijos ir Amerikos gamyklomis, jų pagaminta produkcija parduodama Europoje, Azijoje, Amerikoje, Australijoje.

Daugiau nei 100 partnerinių įmonių, kuriose po TechAcademy kursų įsidarbina mūsų studentai, tarp kurių..

Kas yra CNC staklės?

Naudojant skaitmeninius duomenis – brėžinius, staklių kompiuteris programos CAM pagalba kontroliuoja, automatizuoja ir stebi mašinos judesius. CNC staklės gali šlifuoti, malti, valcuoti, suvirinti, šlifuoti, štampuoti apdirbti kietasias medžiagas lazeriu ar aukšto slėgio vandens srove ir turi dar daug įvairių rūšių funkcijų. Didesnės pramoninės mašinos valdomos spacialiais kontroleriais, tačiau mažesnės staklės gali būti valdomos paprastais kompiuteriais. Pramoninėse mašinose paprastai yra sudėtingos grįžtamojo ryšio sistemos, kurios nuolat stebi ir reguliuoja katerio greitį ir padėtį.

Kitos darbo biržos finansuojamos programos – CodeAcademy.lt

Susisiekite el. paštu  KONTAKTAI

  Skambinti

  DARBO VALANDOS

  Pirmadienis – Penktadienis 9:00 – 18:00
  Šeštadieniais
  Sekmadieniais  –