kontaktai tikras 2018-07-30T10:29:44+00:00

Susisiekite el. paštu






KONTAKTAI

DARBO VALANDOS

Pirmadienis – Penktadienis 10:00 – 18:00
Šeštadieniais
Sekmadieniais  –

Mūsų komanda

Olga Regina Šostak
Olga Regina Šostak
SolidWorks dėstytoja
Ričard Skarbutovič
Ričard Skarbutovič
Metalo apdirbimo dėstytojas
Paulius Bakučionis
Paulius Bakučionis
HR vadybininkas
paulius@techacademy.lt
Remigijus Rutkauskas
Remigijus Rutkauskas
Techninis vadovas
remigijus@techacademy.lt
Tadas Morozas
Tadas Morozas
Kompiuterinio modeliavimo dėstytojas
tadas@techacademy.lt
Adelė Janulionytė
Adelė Janulionytė
Projekto koordinatorė
adele@techacademy.lt
Edvinas Šumskas
Edvinas Šumskas
Pardavimų vadovas
edvinas@techacademy.lt
Andrius Laška
Andrius Laška
Verslo plėtros vadovas
andrius@techacademy.lt
Jonas Žilys
Jonas Žilys
Projekto vadovas
jonas@techacademy.lt