Ko gero, nesuklysime teigdami, kad pramonėje ėmus naudoti CNC programą,  visas gamybos procesas pasikeitė iš esmės, o išmanyti CNC programos ypatybes gamybos darbuotojams būtų naudinga. Kodėl gi CNC programa vis labiau ir labiau populiarėja?

Svarbiausia ir aktualiausia: dėl CNC programos gamyba vis labiau automatizuojama t.y. naudojantis CNC programa gamybos operatorius turi mažiau darbo arba kartais jo samdyti išvis nebereikia. CNC programa valdoma gamybos technika paruošti reikalingas gamybos medžiagas dažniausiai gali ir be atsakingo asmens priežiūros, tad gamybos operatorius gali užsiimti kitais darbais. Taip sumažinama žmogiškųjų klaidų tikimybė ir viskas pagaminama tiksliai numatytu laiku. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pasitelkus CNC programą galima tiksliai gaminti net ir didelius produkto kiekius.

O galiausiai, CNC programa – įvairialypė. Prieš gamindami naują produktą, tiesiog atsisiųskite, įsidiekite naują programą ir bent kartą ją paleiskite – taip ateityje bet kada lengvai galėsite surasti kartą jau naudotą programą.

Parengta pagal: http://www.northlineindustrial.com/about/blog/The-Basics-of-CNC-Machine-Concepts_AE29.html