Lietuvos Užimtumo Tarnybos finansavimas

Užimtumo Tarnyba nedirbantiems ir nesimokantiems, UžT registruotiems ir finansavimo kriterijus atitinkantiems asmenims gali suteikti finansavimą mokymams bei kompensuoti papildomas išlaidas mokymosi laikotarpiu: skirti mokymosi stipendiją (0,6 MMA dydžio), padengti kelionės į profesinio mokymo vietą ir atgal išlaidas. Daugiau apie valstybės teikiamą paramą galite sužinoti čia.

Kartu su Užimtumo Tarnyba bei Europos Sąjunga kviečiame, šiuo metu nedirbančius ir nesimokančius, tobulinti savo įgūdžius ir išbandyti galimybes programose „Atrask save“ 

Užimtumo Tarnybos finansavimą gali gauti asmenys, neturintys darbo rinkos poreikius atitinkančios kvalifikacijos ir (ar) kompetencijų bedarbiams iki 29 metų ir vyresniems kaip 50 metų bedarbiams; nekvalifikuoti bedarbiai ir ilgalaikiai bedarbiai, neįgalieji, pareigūnai ir kariai

Užimtumo Tarnyba gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir kompensaciją už keliones į profesinio mokymo vietą ir atgal.

Apgyvendinimas. Jei Jūsų mieste Užimtumo Tarnybos remiami mokymai nevyksta, galite gauti apgyvendinimą Valakupių g. 5 įsikūrusiuose bendrabučiuose, dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose.

General financing finansavimas

TechAcademy partneriai General Financing suteikia galimybę už mokymus mokėti išsimokėtinai. General Financing užtikrina itin lanksčias ir patogias atsiskaitymo sąlygas – visi norintys gali mokėti lizingu iki 12 mėnesių be jokio pabrangimo.

Susisiekite el. paštu  KONTAKTAI

  Skambinti

  DARBO VALANDOS

  Pirmadienis – Penktadienis 9:00 – 18:00
  Šeštadieniais
  Sekmadieniais  –