Loading...
/Metalo programa
Metalo programa 2019-10-08T09:58:52+00:00

Braižyba

Brėžinių braižymo ir jų skaitymo principai: nuo ko pradėti brėžinį, kokie sutartiniai ženklai naudojami darbo brėžiniuose.

3D modeliavimas

Nagrinėjami 3D modelio kūrimo būdai, ypatybės ir pranašumai prieš dvejų dimensijų modelį. Studentai susipažįsta su pagrindinėmis modeliavimo programomis

Susipažinimas su staklėmis

Studentai susipažįsta su CNC mechaninio apdirbimo staklėmis: nagrinėjamos jų funkcijos, galimybės, valdymo programos bei koordinačių sistema, naudojamais įrankiais, jų valdymu ir judesiais.

Praktika

Paskutiniame etape studentai daro baigiamąjį darbą – pradedant nuo brėžinio, baigiant galutinio produkto pagaminimu mechaninio apdirbimo staklėmis.

Registruotis į kursus

Metalo staklių operatoriaus mokymai. Dieninė grupė

Šie kursai gali būti remiami Lietuvos Darbo Biržos ir kviečia šiuo metu nedirbančius ir nesimokančius žmones mokytis CNC staklių technologijų paslapčių. Kursų laikotarpiu studentas turi galimybę gauti  stipendiją, taip pat galimas apgyvendinimo bei kelionės išlaidų finansavimas. Dėl finansavimo galimybių susisiekite su TechAcademy arba Lietuvos Darbo Birža.

Programos kodas: 223001922

  • Trukmė: 160 val. (4 sav.)

  • Kaina: 1200€ (finansuoja LDB arba nuo 100€/mėn. išsimokėtinai)

  • Kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio 8:00 – 16:00

  • Vilniuje nuo spalio 10 d.

  • Kaune nuo spalio 28 d.

  • Klaipėdoje grupė renkama

Registruotis

Metalo staklių operatoriaus mokymai. Vakarinė grupė

Kursai yra skirti dienomis dirbantiems, o vakare mokytis norintiems žmonėms. Šiuose kursuose sužinosite kaip sukurti produktą pradedant nuo brėžinio bei įrankių parinkimo, iki jo pagaminimo. Programoje suteikiamos teorinės ir praktinės žinios apie kietųjų medžiagų apdirbimą ir gamybą. Šie kursai gali būti remiami Lietuvos Darbo Biržos

  • Trukmė: 160 val. (8 sav.)

  • Kaina: 1200€ (finansuoja LDB arba nuo 100€/mėn. išsimokėtinai)

  • Kursai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio 17:30 – 21:30

  • Vilniuje nuo spalio 14 d.

Registruotis

Kas yra CNC staklės?

Naudojant skaitmeninius duomenis – brėžinius, staklių kompiuteris programos CAM pagalba kontroliuoja, automatizuoja ir stebi mašinos judesius. CNC staklės gali šlifuoti, malti, valcuoti, suvirinti, šlifuoti, štampuoti apdirbti kietasias medžiagas lazeriu ar aukšto slėgio vandens srove ir turi dar daug įvairių rūšių funkcijų. Didesnės pramoninės mašinos valdomos spacialiais kontroleriais, tačiau mažesnės staklės gali būti valdomos paprastais kompiuteriais. Pramoninėse mašinose paprastai yra sudėtingos grįžtamojo ryšio sistemos, kurios nuolat stebi ir reguliuoja katerio greitį ir padėtį.

Kursų programa – www.ldb.lt

Kitos darbo biržos finansuojamos programos – CodeAcademy.lt

Susisiekite el. paštu


KONTAKTAI

DARBO VALANDOS

Pirmadienis – Penktadienis 9:00 – 18:00
Šeštadieniais
Sekmadieniais  –