Apie mus

Dažnai perspektyvūs ir Lietuvos pramonės lygį galintys į aukštumas kelti žmonės renkasi kitas sritis dėl prasto pramonės industrijos ir šios srities švietimą siūlančių įstaigų  įvaizdžio, susiformavusio tada, kai darbas gamyklose toli gražu nebuvo prestižinis. Tačiau šiais laikais viskas pasikeitę – investicijos į pramonės šaką yra didžiausios, o Lietuvoje viena po kitos įsikuria moderniausias technologijas naudojančios gamyklos.

Mūsų tikslas – pritraukti jaunus, protingus ir taip reikalingus žmonės į pramonės industriją, taip padedant tiek būsimiems gamybos technologijų specialistams, tiek šios industrijos įmonėms. Siekiant nuo pirmų užsiėmimų formuoti kitokį požiūrį, paskaitos vedamos Saulėtekio Slėnio Mokslo ir Technologijų Parke, dirbama su naujais techninio apdirbimo įrenginiais ir kompiuteriais. Paskaitas bei praktikos užsiėmimus ves profesionalūs inžinieriai, technikai, mechnanikai ir kt., kaip guest speaker’ius planuojame kviesti didžiausių ir moderniausių Lietuvos gamyklų pamainų vadovus, inžinierius, žmones, atsakingus už produkto gamybos procesą.

Lokacija

TechAcademy yra įsikūrusi ne pelno siekiančioje organizacijoje Saulėtekio slėnio mokslo technologijų parke. Čia veikia daugiau nei 150 įmonių, iš kūrių beveik pusė yra startuoliai. Saulėtekio slėnis yra tinkamiausia vieta mokytis ir kelti kvalifikaciją – čia kasdien dirba 5000 mokslininkų, o šalia yra įsikūrusios inovatyvios technologinės įmonės. Čia vyksta įvairūs renginiai – susitikimai, diskusijos, pitch’ai bei konferencijos, kuriuose kalbama apie naujausias ir aktualiausias šių laikų technologijas.

Didžiausios Lietuvos įmonės – Jūsų ateities darbdaviai

Vilniaus Baldai

Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai“ – 600 profesionalių baldininkų, tęsiančių virš 130 metų sėkmingo augimo istoriją ir iš kartos į kartą užtikrinančių nuolatinį tobulėjimą bei kokybę. Naudodami inovatyvias technologijas, „Vilniaus baldai“ kuria natūralaus medžio, plataus spektro spalvų, 3D medžio struktūros imitacijos apdailą. Įmonė yra pasaulinės rinkos dalyviai – konkuruojame su Lenkijos, Vokietijos, Portugalijos ir Amerikos gamyklomis, jų pagaminta produkcija parduodama Europoje, Azijoje, Amerikoje, Australijoje.

UAB „Dirmeta“

UAB „Dirmeta“ tai gamybinė įmonė, užsiimanti nestandartinių įrengimų, štampų, liejimo formų projektavimu ir gamyba, taip pat atsarginių dalių gamyba įvairioms pramonės šakoms. Sutelkę ilgametę patirtį, teikiame metalo apdirbimo, štampavimo, plastikinių detalių liejimo paslaugas. Mes įsikūrėme buvusios televizorių gamyklos „Banga“ įrankių ir nestandartinių įrengimų projektavimo ir gamybos cechų bazėje, kurie gamybinę veiklą pradėjo 1957 metais.

Įmonėje dirba 70 darbuotojų, iš kurių 58 aukštos kvalifikacijos staklininkai, šaltkalviai, projektuotojai. Administracijoje 11 žmonės, turintys aukštąjį techninį arba ekonominį išsilavinimą, kokybės kontrolė – 1 žmogus. Darbuotojų kvalifikacija nuolat keliama atitinkamuose kursuose.

Sargasas, UAB

ĮMONĖS VIZIJA – ĮKVĖPTA ŽVAIGŽDŽIŲ

Sargasas (Theta Scorpii, θ Sco) – šviesiausia žvaigždė Skorpiono žvaigždyno pietuose. Ji tokia ryški, kad yra matoma plika akimi naktiniame danguje. Sargasas ypatingas dėl greitos evoliucijos – su kiekvienu milijonu metų ši žvaigždė tampa tik ryškesnė ir kaitresnė. Taip pat ir Sargasas, 2005 metais įkurtas šeimos verslas, jau daugiau nei dešimtmetį keliame mechanikos standartus Lietuvoje ir užsienyje, gamindami optomechanikos detales lazeriams, optomechanikos prietaisams, medicinos įrangai, aviacijos įrenginiams ir kitiems mechanikai priskiriamiems įrenginiams. Pamažu, tačiau užtikrintai tapome žinomais ir matomais savo srityje. Ir ne tik todėl, kad turime šiuolaikinius įrengimus, pažangias technologijas, gerą gamybos valdymo sistemą, o todėl, kad mokame gaminti aukštos kokybės detales. Tai darome savo vertingų žmonių rankomis, jų sugebėjimais, žiniomis, patirtimi.