Naudojantis CNC programa, naujausios technologijos pasitelkiamos atlikti sudėtingiausioms užduotims. Kompiuteryje įdiegus CAD programos dizainą, į skaičius paverčiama programa valdo techniką, t.y, CNC programa — tarsi staklėmis valdomos koordinatės.

O ką dar turėtumėme žinoti apie CNC programa valdoma techniką?

  1. CNC programa valdoma technika – pajėgesnė už žmogų

Tokia technika greitesnė ir stipresnė nei bet kuris žmogus, todėl darbas atliekamas ir greičiau, ir efektyviau, be to, išvengiama žmogiškųjų klaidų.

  1. Reikalauja mažiau priežiūros

Naujajai CNC programa valdomai technikai reikia kur kas mažiau priežiūros nei senajai technikai. Anksčiau senas technikos detales tekdavo keisti naujomis – tik taip technika ir vėl veikdavo tinkamai, o štai naujausios technikos detalių jums keisti nereikės dar ilgai.

  1. Ypatingas tikslumas

CNC programa užtikrina ypatingą, precizišką tikslumą.

  1. Lankstumas

Kadangi CNC programa prisitaiko prie jūsų lūkesčių, galėsite perprogramuoti viską taip, kaip reikia būtent jums ir iškart gaminti kelis skirtingus gaminius bei medžio ar metalo pjovimo darbus atlikti kur kas lengviau.

  1. Plačios naudojimosi galimybės

CNC programa galima valdyti pačią įvairiausią techniką ir gaminti įvairiausius gaminius, pavyzdžiui, pjaustyti įvairias medžiagas, lydyti metalus, gaminti juvelyrinius dirbinius ir kt.

 

 

 

http://www.northlineindustrial.com/about/blog/5-Interesting-Facts-About-CNC-Machines_AE38.html